Jane Elizabeth Winklerová

Jméno: Jane Elizabeth  Winklerová
Přezdívka: Jane
Věk: 16
Chodí na predmety: Psychológia
Životopis: Jane se narodila do silně křesťanské rodiny Claře a Stephanovi Winklerovým. Téměř každý den chodívala Jane s rodiči do kostela. Učila se na piano, housle, trumpetu a kytaru. Mluví anglicky, španělsky, latinsky a francouzsky. Také chodívala na divadlo a balet. Takovýhle život Jane ale příliš nebavil. Nesnášela své rodiče a nesnášelo to, co z ní její rodiče udělali. A tak v patnácti letech utekla z internátní školy, kam jí rodiče poslali a odjela do San Francisca. Tam pár týdnů žila na ulici. Pak si našla práci v McDonaldu a pronajala si starou garsonku. 
Vzhled: Jane je vysoká a má štíhlou postavu. Kulatý obličej jí zdobí usměvavá pusa, malý nos a veliké černé oči. Místo vlasů jí na hlavě rostou černé nitky ustřižené do mikáda. 
Popis domu: Jane Elizabeth Winklerová bydlí v malém jednomístném bytě v pátém patře menšího paneláku v horší čtvrti města. Byt má vymalovaný na červeno a moderně zařízený. 
 

 

Kontakt

Welcome in San Francisco RPG

 

HLÁSENIE

 

KAŽDÝ JE POVINNÝ ZAPÍSAŤ SA NA JEDEN PREDMET! Predmety na ktoré sa môžete zapísať: Angličtina, Informatika, Varenie, Psychológia, Matematika, Chémia, Nemčina, Telesná výchova

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2015

Tvorba www stránek zdarmaWebnode