Barbara Ann Hemmes

- Barbara Ann Hemmes
 - 17 let
 - Narozena 12.7. 1998 v Los Angeles Californii. Její otec Adrien Edward Hemmes se živí jako zubař a její matka Sheryl Ann Hemmes, která je šéfkuchařka zdejší luxusní restaurace Merivale. Barbara dříve byla slušná studenta s dobrými výsledky ve škole bez jakýchkoliv problémů. Žila si život obyčejného teenagera přibohatlých rodičů, dokud nenastoupila na střední školu, kde se seznámila s jedním klukem, do kterého se zamilovala a přišla s ním o panenství. Jedné noci, kdy přijde v půl čtvrté ráno opilá a probudí své rodiče. Nejdříve ji dají domácí vězení, ale poté její mamka dostane nabídku na místo šéfkuchařky, tak se letos v červnu přestěhovali do San Francisca, kam Barbara nastoupí na zdejší školu.
 
 - Husté světle hnědé vlasy na ramena. Velké modré oči, oválný obličej, plné vykrojené rty. Štíhlá postava s bílou pletí měřící 170 cm. 
 - Dvoupatrový modrý řadový domek s bílým schodištěm a zábradlím vedoucím k vchodovým tmavě modrým dveřím. Střecha je rovná. Rám oken je též bílý jako schodiště a zábradlí. Před domem parkuje černé bmw patřící jejímu otci. Za domem je menší zahrada s keřovým plotem a menším bazénem uprostřed.

 

Kontakt

Welcome in San Francisco RPG

 

HLÁSENIE

 

KAŽDÝ JE POVINNÝ ZAPÍSAŤ SA NA JEDEN PREDMET! Predmety na ktoré sa môžete zapísať: Angličtina, Informatika, Varenie, Psychológia, Matematika, Chémia, Nemčina, Telesná výchova

 

 

 

Fotografie použita dle Creative Commons Infomastern  © 2015

Tvorba www stránek zdarmaWebnode